Ügyvezetői asszisztens

Assistant to the GM / Ügyvezetői asszisztens

Feladat:

  • Az Ügyvezető Igazgató adminisztratív támogatása a következő területeken:

                 -  ügyvitel, számvitel, controlling, kapcsolat tartás a könyvelő céggel
                 -  pénzügy, kapcsolat tartás bankokkal, kalkulációk készítése
                 -  munkaügy, munkaerő gazdálkodás

  • Ügyviteli folyamatok felügyelete
  • Vezetőkkel való kapcsolattartás, projektirányítás
  • Napi jogi kérdések tisztázása, szerződések előkészítése
  • Riportok, jelentések, statisztikák készítése
  • Igazgatói ülések jegyzőkönyveinek elkészítése, prezentációk
  • Levelezés (angol, magyar), dokumentálás, teljes céges és irodai adminisztráció
  • Szervezési feladatok ellátása
  • Ügyintézés
  • Rendezvény szervezés
  • Változó munkaidő beosztás

Szakmai és személyi követelmények:

  • Felsőfokú (egyetemi, főiskolai) végzettség és (vagy nagy) szakmai tapasztalat
  • Több éves, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás, németnyelv-tudás előny
  • Fejlett intellektus, jó áttekintő, tájékozódó és lényeglátó képesség
  • Legyen diszkrét és lojális
  • Önállóság, megbízhatóság, lelkiismeretesség
  • Kreatív, nyitott személyiség
  • Kitűnő kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, pozitív kisugárzás
  • Határozott, agilis de mégis kedves fellépés, tudjon bánni az emberekkel
  • Jó konfliktuskezelő készség
  • Kedves, mosolygós, vidám, jókedvű egyéniség
  • Precíz, pontos, lelkiismeretes, rendszerető
  • Jó szervező készség, részletekre is kiterjedő figyelem
  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség, magas teljesítmény szint, kitartás
  • Stressztűrő és alkalmazkodó képesség
  • Kiegyensúlyozottság
  • Kiváló számítógépes ismeretek (felhasználói szintű Word, Excel, Access, Outlook)
  • Reprezentatív, üzleties, decens megjelenés
  • Kifogástalan leinformálható referenciák

Előny:

  • Közgazdasági szakirányú végzettség melletti jogi, pedagógiai, pszichológiai, szociológiai ismeretek
  • Felső vezető mellett szerzett titkárnői tapasztalat
  • Tárgyalástechnikai képzettség, tapasztalat
  • Multinacionális környezetben eltöltött munkaévek
  • További idegen nyelvek ismerete

Ajánlatunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Egyéb juttatások
  • Munkavégzés Budán szép környezetben
  • Fiatal, dinamikus csapat.
  • Nyitott, európai, barátságos, jó munkahelyi légkör
  • Érdekes szakmai feladatok
  • Szakmai fejlődés, folyamatos továbbképzés

Jelentkezés: customer.service kukac edpland.com vagy EDP Land Kft. 1118 Bp. Ugron Gábor u. 75., Tel: 319-9796, ..7, ..8, Fax: 319-0551

Elérhetőségeink:Cím: H-1118 Budapest, Ugron Gábor u. 75.
Telefon: +36-1-319-97-97
Fax: +36-1-319-05-51
Nyitva tartásunk:
H-Cs: 9:00-17:30 Péntek: 9:00-16:00Sz-V: Zárva